Na Poddaszu

Premiera 9 odcinka Na Poddaszu odbyła się 13 czerwca w Internecie

Premiera 9 odcinka Na Poddaszu odbyła się 13 czerwca w Internecie. W programie wystąpił chrześcijański psychoterapeuta i lider katolickiej wspólnoty charyzmatycznej Krzysztof Demczuk. Były narkoman po traumatycznym przeżyciu śmierci starszego brata doświadczył spotkania z Bogiem, które na zawsze odmieniło jego życie.

Krzysztof Demczuk jest pasterzem żywej i ciągle rosnącej katolickiej wspólnoty charyzmatycznej Metanoia – Eucharystyczny Płomień w Jaworznie – Szczakowa na płd. Polski oraz szczęśliwym mężem Uli i ojcem Noemi. Z zawodu jest psychoterapeutą specjalizującym się w terapii uzależnień i trenerem rozwoju osobistego. W przeszłości szukając ukojenia w narkotykach i alkoholu uciekał przed życiem, z jakim nie potrafił zmierzyć się w odpowiedzialny sposób. Sytuacja pogorszyła się po tragicznej śmierci jego starszego brata. Jednak niespodziewanie, bardzo realne spotkanie z Jezusem Chrystusem na zawsze odmieniło jego życie.

Obecnie jest jednym z bardziej świadomych, charyzmatycznych liderów na łonie Kościoła Katolickiego, który wywiera przemieniający wpływ na życie bardzo dużo ludzi. Głosi ewangelię i naucza Słowa bożego w wielu wspólnotach w Polsce i za granicą. Szkoli psychologów i terapeutów ucząc ich pomocy psychologicznej. Jako trener pomaga ludziom w odkrywaniu ich osobistego potencjału i świadomego dokonywania wyborów. Swój warsztat terapeutyczny doskonalił w ramach projektu szkoleniowego „Demokracja miast i narkotyki”. Jest także współtwórcą grupy trenerskiej Aplica. Pracuje z liderami pomagając im stawać się lepszymi, bardziej kompetentnymi i świadomymi przywódcami. Uważa, że liderzy nie powinni wymagać od innych więcej ponad to co sami reprezentują. W życiu osobistym i wspólnotowym ceni sobie autentyczne relacje z Bogiem i ludźmi.

Twórcy programu Na poddaszu planują mniej więcej raz na 4 tygodni udostępniać nowy odcinek. Głównym kanałem dystrybucji jest internetowy serwis YouTube, gdzie dostępne są wszystkie dotychczasowe produkcje. – Nie wykluczamy możliwości emisji programu w zwyczajnych stacjach telewizyjnych, jednak przyszłość widzimy w Internecie – twierdzi Marcel Płoszczyński, prowadzący i pomysłodawca Na Poddaszu. Nowa polityka emisyjna wynika przede wszystkim z postępu technologicznego, który dzięki mediom społecznościowym w oczywisty sposób umożliwia dotarcie do grona potencjalnych odbiorców.

Na Poddaszu pokazuje chrześcijaństwo w kontekście różnych duchowych doświadczeń. W odróżnieniu od innych programów na temat sfery nadprzyrodzonej składa się on o tradycję judeochrześcijańską bliską ponad 90 procentom widzów. W programie poruszane są m.in. takie elementy jak uzdrowienia, opętania i egzorcyzmy, spotkania z aniołami, proroctwa, sny i wizje oraz inne doświadczenia realności i bliskości Boga.

Program powstaje dzięki współpracy laureata wielu nagród operatora filmowego Adama Bajerskiego, reżyser Ewy Bajerskiej i gospodarza Marcela Płoszczyńskiego. Pomysł stworzenia programu narodził się spontanicznie, podczas “luźnych” rozmów na poddaszu.

Trailer 9 odcinka Na Poddaszu – Krzysztof Demczuk

Na Poddaszu odcinek 9 – Krzysztof Demczuk

Strona internetowa programu:
www.napoddaszu.tv

Oficjalny kanał programu w serwisie YouTube:
www.youtube.com/napoddaszu

Fanpage programu:
www.facebook.com/napoddaszu

Adamie Bajerski

Operator filmowy, absolwent Wydziału Operatorskiego PWSFTViT w Łodzi (1992). Autor zdjęć do wielu filmów fabularnych, dokumentalnych i reklamowych. Współzałożyciel firmy producenckiej “Zjednoczenie Artystów i Rzemieślników” www.zair.eu oraz właściciel firmy Adam Production. Debiut w wielokrotnie nagradzanym filmie fabularnym “Zmruż oczy” (2002)(wspólnie z Pawłem Śmietanką), za który został wyróżniony nagrodą za zdjęcia na 28
FPFF w Gdyni, nagrodą specjalną na MFF “Camerimage” w Łodzi, Festiwalu “Prowincjonalia” we Wrześni, Nagrodą im. A. Munka oraz Tarnowską Nagrodą Filmową. Za film “Sztuczki” (2007) otrzymał nagrodę za zdjęcia na 32 FPFF w Gdyni oraz na MFF Camerimage nagrodą za najlepszy polski film 2007. Adam Bajerski jest również autorem zdjęć do filmów: “Mała matura 1947” (2010), “Imagine (2012)”, “Karuzela” (2014). Od 2012 roku wspólnie z żoną Ewą Bajerską i Marcelem Płoszczyńskim tworzy program “Na Poddaszu” opowiadający o nadprzyrodzonych przeżyciach i duchowych doświadczeniach w życiu chrześcijan.

hastagi na stronie:

#Modzeewski marek wiara