Inicjatywy dla Życia i Rodziny Narodowy Dzień Życia

Zaproszenie na briefing – Marsz dla Życia i Rodziny w Warszawie

W niedzielę – 3 czerwca – już po raz siódmy ulicami stolicy przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. W tym roku pod hasłem „Rodzina receptą na kryzys”. Ta radosna manifestacja ma w tym roku wyjątkowy charakter. Warszawa to jedno z blisko 50 polskich miast, które postanowiły duchowo włączyć się w Światowe Spotkanie Rodzin z Benedyktem XVI.

Jak zwykle, będzie radośnie i kolorowo. Marszowiczom będzie towarzyszyła orkiestra „Pipes and Drums” Częstochowa, grająca na wielkich dudach szkockich. Nie zabraknie również niespodzianek dla najmłodszych. Mamy w stanie błogosławionym otrzymają dla swoich jeszcze nienarodzonych pociech, ale już obecnych wśród nas, body z logiem Marszu.

 

 

 

Biuro Organizacyjne Marszu dla Życia i Rodziny

Zapraszaja na briefing dla mediów,

który odbędzie się w niedzielę, 3 czerwca 2012 r., o godz. 9.45

przy Pomniku Mikołaja Kopernika na Krakowskim Przedmieściu

 

 

 

Początek Marszu planowany jest na godz. 10.00, przy Pomniku Kopernika na Krakowskim Przedmieściu. Dalej uczestnicy Marszu przejdą ulicami Krakowskie Przedmieście i Senatorską na Plac Teatralny, gdzie około godz.11.00 Marsz będzie miał swój finał, podczas którego obejrzymy pokaz musztry orkiestry „Pipes and Drums” Częstochowa.

 

Po Marszu organizatorzy zachęcają do uczestnictwa we Mszy Świętej w Świątyni Opatrzności Bożej (godz. 12.00) oraz w piknikowych atrakcjach Dnia Dziękczynienia.

 

 

 

 

Kontakt:

Anna Borkowska – Kniołek

Rzecznik prasowy Marszu dla Życia i Rodziny

tel. +48 791 240 341

e-mail: [email protected]

Źródło Fundacja Komitetu Obchodów Narodowego Dnia Życia. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy